18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës.

Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

• Fsh. Piranë, Prizren 28.03.2023-12:40. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit.

• Rr. Ëesli Klark, Prizren 28.03.2023-14:00. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit.

Më Shumë

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Arrestohet një grua në Prizren, dyshohet për sulm fizik kundër vjehrrës

Një grua dyshohet se ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj. Rasti ka ndodhur në fshatin Lubinje e Poshtme. Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije...

Parashikimi i motit

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit