-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Arrestohet një burrë në Malishevë, kanosi me vrasje bashkëshorten

Një burrë është arrestuar në Malishevë pasi ka kanosur bashkëshorten e tij me vrasje, ose vetëvrasje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti pas një rasti “Dhunë në familje”, ka kanosur me vrasje bashkëshorten ose do ta mbysë veten”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.  

Më Shumë

Mbi 200 persona dhurojnë gjak në Ratkoc të Rahovecit

Për të 15-in vit më radhë, banorët e fshatit Ratkoc të Rahovecit, u janë drejtuar Ambulancës së fshatit për të dhuruar gjak me moton...

Para transferimit te Bayern, Cancelo ishte refuzuar nga Real Madrid-i

Real Madrid nuk kishte tentuar ta transferonte Joao Cancelo-n, sepse klubi nuk është interesuar për një përmirësim në krahun e drejtë, raporton Marca, duke...

Lajmet e Fundit