22.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar dje në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë në mazë të aktvendimit të Gjykatës së Apelit në Prishtinë.

“Në bazë të aktvendimit të Gjykatës së Apelit në Prishtinë, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje në qendrën e paraburgimit – Prizren”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Moti sot , temperaturat deri në 37 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe vranësira të shpërndara, të cilat më prezente do të jenë në orët e mesditës. Temperaturat minimale parashihen...

Shërbimi i Kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit forcon bashkëpunimin me Klinikën e Kardiologjisë së QKUK-së

Dr. Narqize Arënliu Hoxhaj, drejtoreshë ekzekutive, së bashku me drejtorin mjekësor, Dr. Hasan Arzuallxhiu dhe drejtorin e infermierisë, Bsc. Fevzi Xhemali, së premtes, në...

Lajmet e Fundit