5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Arta Nitaj merr vëmendjen me pozat ngacmuese nga palestra

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik në palestër, ku i ka njoftuar ndjekësit e saj me rutinën e saj të përditshme të ushtrimeve.

Në fotografitë e publikuara në profilin e saj zyrtar, Nitaj mund të shihet në disa poza mjaft atraktive në një palë tuta, ndërsa vë në pah linjat e saj trupore.

Në shumë prej pozave, bukuroshja nga Peja vë në plan të parë të pasmet, ndërsa nxit imagjinatën e fansave të saj.

Arta përndryshe ka treguar në disa intervista se është shumë e përkushtuar ndaj palestrës dhe se mundohet gjithmonë të jetë në formë të mirë trupore.

Ajo vazhdon të jetë e shumë pëlqyer dhe komentuar në rrjetet sociale, përmes së cilave edhe ushtron profesionin e influenceres, në bashkëpunim me markat të cilat ajo reklamon.

Më Shumë

Zelensky bën thirrje për dërgimin e shpejtë të tankeve në Ukrainë – nga Perëndimi kërkon edhe raketa me rreze të gjatë dhe aeroplanë luftarakë

Presidenti i Ukrainës ka falënderuar liderët perëndimorë për dërgimin e tankeve për të dhënë mbështetje në luftën kundër Rusisë, por tha se ato duhet...

Duda Balje për Kodin Civil: Kam informata që nuk ka ndryshuar, nuk do ta votoj

Kundër, ka votuar edhe deputetja e grupit multietnik, Duda Balje. Por, thotë se ka informata që nuk është bërë asnjë ndryshim. E, në rast të mos...

Lajmet e Fundit