15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Bastiset një shtëpi në Korishë, konfiskohet një armë

Një shtëpi është bastisur në Korishë të Prizrenit.

Është konfiskuar një armë me karikator.

Fsh. Korishë, Prizren 19.05.2023, 10:00. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një karikator. Me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Konkursi i komunës për dentistë, Prokuroria Themelore e Prizrenit nis hetimet

Një muaj pas raportimit të Kiks Kosovës, Prokuroria Themelore në Prizren nisi hetimet për stërzgjatjen e konkursit për tre stomatologë, që ishte hapur një...

Totaj mirëpret ambasadorët e huaj: Biseduam për mundësinë e zhvillimit të turizimit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj priti sot në takim ambasadorë të huaj të akredituar në Republikën e Kosovës, me të cilët zhvilloi edhe shëtitje...

Lajmet e Fundit