30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Çiljeta: Larg qoftë të mbetem vejushë. Jam shumë tërheqëse 

Çiljeta XhilagaÇiljeta, në një intervistë në Prive të Klan Kosovës, e pyetur se a fle veshur apo zhveshur, thotë se gjysmë veshur dhe gjysmë e zhveshur.

Ajo mendon se është shumë tërheqëse.

Më tej, Çiljeta ka pohuar se është shumë e lumtur, ndërsa i frikësohet faktit të mbeturit e vetme, pa një mashkull në krah.

 

Më Shumë

Edicioni i ri i Superligës nis më 10 gusht

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se edicioni i ri garues në futbollin e Kosovës, 2024/25, do të nisë më 10 gusht. Do të...

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Lajmet e Fundit