14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Deponohen 800 euro të falsifikuara në një bankë në Rahovec

Një zyrtar i bankës ka informuar se nga klient janë deponuar 800 euro para të falsifikuara.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 09:24 në rrugën “Avdullah Bugari”, në Rahovec.

Tutje bëhet e ditur se monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës, ka informuar se nga klient janë deponuar 800 euro para të falsifikuara. Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Kërkohet nga Bayerni, por Zidane e preferon Juventusin

Bayern Munchen e dëshiron Zinedine Zidane si pasues të Thomas Tuchel, por strategu francez preferon më shumë të punojë në Itali. “Një ditë në Itali?...

Mësimdhënësit e mirëpresin vlerësimin për licencë të avancuar

Një pjesë e madhe e mësimdhënësve po e mirëpret paralajmërimin e Ministrisë së Arsimit se nga qershori i këtij viti, mësimdhënësit të cilët janë...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit