13.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Dorëhiqet Ziadin Sela

Ziadin Sela njoftoi edhe zyrtarisht se ka dhënë dorëheqje nga posti i kreut të Aleancës për Shqiptarët.

“Rezultatet në Tetovë janë jashtë çdo pritshmërie tone dhe unë si kryetar partie jam i gatshëm të marr përgjegjësi dhe këtë e bëj. Jap dorëheqje të parevokueshme nga pozita e kryetarit të partisë”, u shpreh ai, përcjell Klankosova.tv.

Mësimi me pak nxënës dhe në klasa të kombinuara, jo cilësor e i dështuar

Nga qendra e qytetit të Suharekës, 16 kilometra larg gjendet fshati Dolloc, në të cilin dikur ishin me qindra shtëpi, e në ditët e...

Sot, Proton Cable Prizreni – Peja

Sot, do të luhen dy ndeshjet e mbetura në kuadër të javës së dytë në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll.   Proton Cable Prizreni...

Lajmet e Fundit