17.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Dy personat e vdekur në aksident janë nga Prizreni

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti mes një motoçiklete dhe një veture qe ka ndodhur në Shirokë të Suharekës.

Dy personat e vdekur janë shoferi dhe pasagjeri i motoçikletes. Raportohet se personat e vdekur janë nga Prizreni.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Ndërsa bëhet e ditur se edhe shoferi i veturës është në gjendje të rëndë.

Mediat lokale kanë publikuar pamje nga vendi ku ka ndodhur./ Marrë nga Insajderi

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Policia nis hetimet për vdekjen e një burri në Dragash

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një burri në Dragash. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për...

Rrokulliset kamioni në rrugën Shtime – Prizren, dy të lënduarit dërgohen në QKUK

Dy persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti në rrugën Shtime – Prizren, ku një kamion është rrokullisur. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i...

Lajmet e Fundit