13.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

E dhimbshme: Ndahet nga jeta i riu nga Pirana e Prizrenit në Itali

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sot në familjen Bajrami nga Pirana e Prizrenit, pasi familjari i tyre, Dreni, është ndarë nga jeta në moshë të re në Itali.

Kështu kanë bërë të ditur miq e familjarë në rrjetin social në Facebook, ku kanë shkruar se vdekja e tij i ka tronditur.

“Lajm i hidhur ndarja nga jeta e të riut Dren Bajrami, nga Pirana, i cili u nda nga jeta në moshë të hershme në Itali. Kjo vdekje sot na tronditi të gjithë neve. Dreni, ishte djalë i urtë, punëtor dhe shumë i sjellshëm. Dreni do të na mungojë shumë dhe do ta kujtojmë gjithmonë me mall. Ngushëllime familjes, shokëve dhe miqëve të tij./Gazeta Sinjali

Më Shumë

Deklarohet këshilltari i MPJD-së që u sulmua fizikisht: Kam lëndime të mëdha në syrin e majtë

Këshilltari në Ministrinë e Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht nga një person pasditen e së enjtes, me ç’rast ka pësuar edhe...

3 marsi, Dita Botërore e Shkrimtarëve

3 marsi është shpallur Dita Botërore e Shkrimtarëve dhe festohet çdo vit, që prej vitit 1986. Dita Botërore e Shkrimtarëve është themeluar nga Kongresi ndërkombëtar...

Lajmet e Fundit