-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Edi Rama kalon fundjavën në Prizren, i bën përshtypje energjia e mirë e njerzve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka zgjedhur Prizrenin që bashkë me familjen, ta kalojë këtë të diel vikendi.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook një fotografi, teksa ecën rrugëve me kalldrëm, së bashku me gruan dhe djalin e tij.

“????Prizreni të jep përherë një kënaqësi të posaçme; historia e shqiptaria bashkëjetojnë në ajrin që thith dhe njerëzit kanë një energji shumë të mirë ngado i hedh sytë?”, ka shkruar Rama.

Më Shumë

I dërgoi mesazhe me përmbajtje erotike të miturës, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

Është arrestuar një person në Prizren. I njëjti gjatë muajit shkurt-mars 2023, ka ngacmuar seksualisht përmes rrjeteve sociale një të mitur, duke i dërguar mesazhe...

Arrestohet një person në Suharekë për dhunimin e një të miture

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për dhunimin e një të miture në nëntor të vitit të kaluar. Siç ka njoftuar Policia...

Drejtqëndrimi yt

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit