0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ermali dhe Ami sërish prindër

ermalime bebNë llogarinë e rrjetit social “Facebook”, aktori dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka njoftuar se ai dhe bashkëshortja e tij simpatike, Amarda Tosa, janë në pritje të fëmijës së dytë. 

Për këtë ai ka kërkuar nga fansat e tij që të gjejnë një emër për fëmijën që është rrugës.’Një bebe është rrugës për në botën tonë. Duhet një emër për të. Është djalë. Mami dhe babi i tij ju falënderojnë për ndihmën’, ka shkruar Ermali në “Facebook”. 

Kujtojmë se ai dhe Ami tashmë janë prindër të djalit të tyre Joelit dhe familja e tyre pritet të zgjerohet edhe më shumë. Sugjerimet dhe propozimet ishin të shumta, duke pasur parasysh numrin e madh të fansave që ai kanë facebook.

Më Shumë

59 aksidente për 24 orë

59 aksidente kanë ndodhur gjatë ditës së fundit në Kosovë. 26 aksidente ishin me të lënduar, ndërkaq 33 përfunduan me dëme materiale, ka njoftuar Policia...

Gjermani: Shqiptari vret ish-gruan e tij

Një shqiptar dyshohet se e ka vrarë ish- gruan e tij. Ngjarja tragjike ka ndodhur të shtunen në Gjermani, në fshatin Markdorf në Baden Wurttenberg. 47-vjeçari...

Lajmet e Fundit