3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

A është e mundur kjo në Prizrenin e Ramadan Mujës ?!

shtyllatKjo nuk është fotomontazh. Fotoja është realizuar në Prizren, ku megjithë investimin në rrugë, në të kanë ngelur shtyllat elektrike.

Pamje të tilla “ofrohen” edhe në Shqipëri, por askund tjetër në botë./express/

 

 

shtylla 2

Më Shumë

Prizren, 15 aktakuza kundër 19 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjetekatër (74) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa, me...

Kryeziu: Me pas treguar kaq dashuri për Amerikën sikur për Martin Berishajn, Kosova do të ishte më mirë

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu, ka reaguar lidhur me zhvillimet e fundit dhe raportet me Amerikën. “Sa respekt, dashuri e përkushtim po...

Lajmet e Fundit