25.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Europa League: Leverkuseni i Granit Xhakës përballet me Romën

Pas gjysmëfinaleve të para të Champions League, në rend do të jenë ato të Europa League.

Në këtë fazë të garës së dytë më të rëndësishme në futbollin evropian do të jenë dy përballja tejet të forta.

Granit Xhaka me shokë do të ketë punë me Romën.

Mbetet të shihet nëse skuadra e drejtuar nga Xabi Alonso do ta vazhdojë serinë e ndeshjeve pa humbje.

Një tjetër lojë mjaft interesante, pritet të jetë ajo në mes të Marseille dhe Atalantas.

Dyja lojët nisin nga ora 21:00.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Historia e panjohur e deputetit rebel që Enver Hoxha e dënoi me vdekje! Anatemohej si aventurier sepse nuk martohej

Atij, pas vitit 1945, nuk i dhanë as punë shtetërore, as pension. I hoqën triskën e Frontit, triskën e ushqimeve, por ia doli të...

Prizren/ Një person kapet me thikë në xhep

Policia  në Prizren  ka ndaluar një person me inicialet B.K. për kontroll rutinor në një automjet me targa të Shqipërisë. Gjatë kontrollit, një arme e...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit