17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Fansat spekulojnë se Kourtney Kardashian është shtatzënë për shkak të disa fotografive të fundit

Një postim në Instagram i së shtunës nga Kourtney Kardashian Barker bëri që disa nga ndjekësit e saj të spekulonin se ajo është shtatzënë.

Ylli televiziv, 43-vjeçare, ndau një selfie në pasqyrë me bikini me dorën në bark, duke bërë që komentues të shumtë të spekulonin se ajo po shpallte me delikatesë një shtatzëni.

Fotoja u postua së bashku me imazhe të tjera të marra gjatë një sesioni fotografik për markën e re, Lemme.

 

Kardashian u martua me bateristin e “Blink-182”, Travis Barker, 49 vjeç, në muajin maj.

Ajo ka tre fëmijë nga martesa e saj e mëparshme me Scott Disick.

Çifti kanë shprehur dëshirën për një fëmijë së bashku përpara se të martoheshin.

Më Shumë

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

Një i arrestuar në Prizren për posedim të substancave narkotike

Është arrestuar një person në Prizren pasi që gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe sekuestruar 5 qese me substancë të dyshuar...

Lajmet e Fundit