26.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Faruk Begolli dhe bashkëshortja e tij Zoja Gjokoviq, në revistën e atëhershme Bazar

Aktori i njohur Faruk Begolli shihet në ballinën e revistës së atëhershme serbe “Bazar”, bashkë me bashkëshorten e tij Zoja Gjokoviq, balerinë profesioniste e Teatrit Popullor të Beogradit, shkruan KultPlus.

Faruku dhe Zoja ishin të martuar për 17 vjet, por Zoja, edhe përkundër divorcit, deri në frymën e fundit e ka mbajtur mbiemrin Begolli, ne emër të dashurisë që kishte për Begollin. Në këtë foto në ballinën e Bazar, ata shihen të kenë qenë mjaftë të lumtur përkrah njëri tjetrit. /KultPlus.com

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit

2 mijë e 65 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Policia ka bërë të ditur se gjatë kësaj periudhe...

Problemi më i madh që ka pasur Enveri me gjeneral Gjin Markun

Gjetë Ndoj, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Arkivit Qendror të Shtetit Shqiptar, e gjithashtu prej vitesh edhe pjesë e strukturave të politikës, (si kryetar i...

Lajmet e Fundit