3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Gazetarja më seksi në Botëror

ines7Ajo është bionde, e famshme, seksi. Është 36 vjeçare dhe është gazetarja meksikane më e bukur dhe seksi e Botërorit 2014.

Ashtu siç ndodhi në vitin 2010 me Sara Carbonera, e kurorëzuar më joshësja ndër gazetaret sportive në Afrikën e Jugut, sot të gjithë gazetat sportive flasin për Ines Sainz, kronisten e televizionit meksikan Azteca.

Disa vite më parë ajo refuzoi të pozonte nudo për Playboy dhe që atëherë format e saj kanë bërë për vete telespektatorët.

Nga fusha e futbollit ku ajo bën zakonisht kronikat, është shpallur më seksi e Brazilit dhe në rrjetet sociale Ines ka 900 mijë fansa, të cilët admirojnë intervistat e saj ekskluzive me Cristiano Ronaldo, Pele e shumë të tjerë.

Ajo e cilëson veten të dashuruar me sportin, familjen e saj, Meksikën dhe pozat e saj me Selecao, ndezin tifozët.

Më Shumë

Kështu vozit Shyhretja, pamja e saj merr vëmëndje

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, ka posuar një fotografi duke vozitur, shkruan “Kosova Sot Online”. Këngëtarja është fotografua me një vajzë. Shyhretja në fotografi duket thjeshtë...

ATK-ja krijon mundësinë e pagesës me këste për obligimet tatimore

Pas dyfishimit të tatimit të pronave, Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka bërë të ditur se ata që kanë vështirësi për t’i paguar obligimet...

Lajmet e Fundit