15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Haradinaj qëndroi në familjen e Frrok Sakicës në Prizren

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ishte sot në familjen e Frrok Sakica në Prizren.

“Në nderim të miqësisë së djemve tonë, Gjinit e Frrokut të ri, për t’i uruar festën familjare të Shën Kollit. Gjyshi Frroku me djemtë Zefin e Prekun, nipat Frrokun e ri dhe Patrikun, zonjat dhe mbarë familja, na nderuan me mikpritje shqiptare! Faleminderit familje Sakica!”, ka shkruar Haradinaj në “Facebook”.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Tre anëtarët e familjes Likaj të dyshuar për tentim vrasjen në Has, dalin para gjykatës në Prizren

Katër nga anëtarët e familjes Likaj nga fshati Krajk i Prizrenit të shpallur në kërkim si të dyshuar për plagosjen në fshatin Gjonaj janë...

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren nderohet nga OSCE-ja, në 25 vjetorin e misionit në Kosovë

Me rastin e 25 vjetorit të Misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSCE) në Kosovë, ambasadori Michael Davenport ndau mirënjohje për...

Lajmet e Fundit