10.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Hoxha: Mosmbajtja e seancave të Asamblesë, shumë e dëmshme për Prizrenin

Ish-drejtori i Drejtorisë sw Punës dhe Mirëqenies Sociale në Prizren, Edmond Hoxha ka shprehur mendimin se mosmbajtja e seancave të planifikuara mujore të Asamblesë Komunale për dy muaj me rradhë është shumë e dëmshme për Prizrenin.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Ai thekson se pushteti duhet të tejkalonte arrogancën dhe të ofronte frymë bashkëpunimi në asamblenë komunale, duke mos shfrytëzuar metoda klandestine për të piketuar asambleistët që nuk i përgjigjen subjektit politik dhe qytetarëve.

Hoxha beson se krijimi i një klime besimi dhe nisja e mbajtjes së seancave të asamblesë komunale në mënyrë normale do të ishin në favor të qytetarëve të Prizreni/PrizrenPress.com

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Beteja për titull zhvillohet në Suharekë

Ndeshje vendimtare për titullin e kampionit mund të jetë derbi që zhvillohet sot (e shtunë) në Suharekë mes liderit aktual në elitë, Ballkanit dhe...

Sara Gjordeni shtatzënë- Reagon për herë të parë Bardhi

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmin e konfirmoi vetë dyshja përmes një postimi në rrjetet sociale. Ishte ish-banorja e...

Lajmet e Fundit