19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Humb jetën aksidentalisht në Gjermani i riu nga Suhareka

Raportohet se ka humbur jetën aksidentalisht mërgimtari nga Kosova, A.B.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga familjarët e tij.

Për caktim të varrimit, ata kanë thënë që do të njoftojnë me kohë.

Vlen të theksohet se i riu kosovar ishte me qëndrim në Gjermani dhe me origjinë është nga komuna e Suharekës. /Albinfo.ch

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

Zyrtare: Thiago Motta, trajneri i ri i Juventusit

Juventusi ka emëruar zyrtarisht Thiago Mottan si trajnerin e tyre të ri, pas sukeseve që italo-brazilini kishte me Bolognan, duke i dërguar në Ligën...

Lajmet e Fundit