25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Kate Upton feston 22 vjetorin

Kate UptonFalë përmasave të saj , 93-63-92 modelja Upton konsiderohet një ndër modelet më me forma në botën e modës. Sapo i ka mbushur 22 vjeç dhe Kate është një ndër modelet më të paguara dhe të kërkuara në botë kjo falë formave të saj natyrale.

Upton tashmë është një yll që është bërë e njohur 3 vitet e fundit duke koleksionuar vetëm sukses dhe famë. Ajo hodhi poshtë steriotipin e një modeleje të hollë dhe tejet elegante.

Nga “Sports Illustrated” ku ka qenë në kopertinën e revistës për dy edicione radhazi , ka fituar dhe kopertinat e revistave më të rëndësishme në botë si, “Vanity Fair”.

Gjithashtu së fundi modelja ishte dhe protagoniste e një filmi së bashku me aktoren hollivudiane, Cameron Diaz të quajtur “Gjithçka kundër atij”.

Më Shumë

Kroacia dhe Shqipëria ndahen në paqe

2:2 ka përfunduar ndeshja në mes të Kroacisë dhe Shqipërisë. Ishte kombëtarja shqiptare ajo e cila realizoi e para, me Qazim Laçin, i cili realizoi...

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

24 qershori është një ditë tejet e veçantë për Lionel Messin. Pikërisht në këtë datë të vitit 1987 ka lindur gjeniu i futbollit. https://prizrenpress.com/44556677654-2/ Pra, Messi sot...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit