13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Katër dekada më e madhe, diva Sharon Stone në lidhje me reperin me dhëmbë floriri

Sharon Stone duket se ka një të dashur ‘të ri’, me kuptimin e plotë të fjalës. Aktorja 63-vjeçare e trilerit erotik ‘Basic Instinct’ raportohet se shoqërohet prej disa muajsh me reperin 25-vjeçar RMR.

Dyshja raportohet se kanë qenë së bashku për pushime dhe janë shfaqur në bare si Delilah e The Highlight Room në Los Angeles, edhe pse zyrtarisht nuk pranojnë të komentojnë mbi lidhjen.

Në një prej fotove të shpërndara në Instagram reperi i hedh gruas dorën në qafë ndërsa në një tjetër, Stone mban veshur nje nga maskat e famshme të fytyrës së reperit.

Megjithse Stone është disa dekada më e vjetër se RMR, burimet thonë se reperi beson se lidhja e tij është “moderne e interesante”.

“Ata po e shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit. Janë të dy në një frekuencë dhe miqësia e tyre është unike”, tha burimi për rrjetin Page Six.

RMR – emri i vërtetë i të cilit nuk njihet publikisht – mban gjithmonë maska skiatorësh në fytyrë për videot e tij.

Këngëtari nga Atlanta që tashmë jeton në Los Angeles u bë i famshëm me hitin ‘Rascal’ në vitin 2020 dhe pas kontratës me Warner Records publikoi albumin e tij ‘Drug Dealing’.

Ndërsa Sharon është një nga fytyrat më të njohura në botë pas gati 40 vitesh në “show-business”.

Dalin FOTOT/ Katër dekada më e madhe, diva Sharon Stone në lidhje

Mgid

Dalin FOTOT/ Katër dekada më e madhe, diva Sharon Stone në lidhje

Dalin FOTOT/ Katër dekada më e madhe, diva Sharon Stone në lidhje

Më Shumë

Mjeku kosovar bëhet drejtor në AstraZeneca

Mjeku kosovar, Arbër Shehu, ka njoftuar se nga nëntori do të shërbejë si Drejtor i Asociuar Mjekësor në AstraZeneca. Madje, ai këtë detyrë do ta...

Kryetari i Prizrenit inspekton punimet në rrugën “Rugova”

Në vazhdën e punimeve të shumta infrastrukturore, në rrugë të ndryshme, lagje e fshatra, në Komunën e Prizrenit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me...

Lajmet e Fundit