15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Kështu dukej Angela Martini në festivalin e Kanës

angelaSeksi dhe e bukur. Kështu jepte pamjen modelja shqiptare shumë e famshme në botë, Angela Martini.

Një fustan të zi, provokues, ku shihej gjoksi dhe këmbët e saj.
Ajo kishte postuar këtë fotografi në Facebook, me mbishkrimin “ Mbrëmë ne festivalin e Kanës 2014”, fustan ky i dizajnuar nga Alon Livne.

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë 500 qind gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1572 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

35 vjet nga vrasja e Ali Ajetit

  Më 30 maj 1989 në Podujevë ishte organizuar një demonstratë kundër regjimit serb. Atë ditë në Kosovë po qëndronte për një vizitë një grup diplomatësh...

Lajmet e Fundit