1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ky është komandanti i ri i Stacionit të Policisë në Prizren

Në pozitën e komandantit të Policisë në Prizren është caktuar major Vehbi Zekolli.

Ndërsa ish-komandanti Qamil Kroni, tashmë do të jetë Shef i resurseve të burimeve njerëzore, në rajonin e Prizrenit, shkruan Gazeta Sinjali.

Kroni, dyshohet se bashkë me komandantin e nënstacionit policor të Zhurit, Ziber Susurin, kanë ndërhyrë pa autorizim në një gjobë për kundërvajtje në trafik.

Më 9 gusht atyre u është ndërprerë suspendimi i parakohshëm që u ishte caktuar në prill të këtij viti dhe që të dy u rikthyen në punë.

Shënim: Personat e apostrofuar në këtë artikull prezumohen të pafajshëm derisa fajësia e tyre të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata

Më Shumë

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Lajmet e Fundit