6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Lëndohet një person në vendin e punës në Rahovec

Një person në Rahovec është  lënduar në vendin e tij të punës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, me rastin janë duke u marrë njësitë përkatëse.

“Rahovec, 02.03.2023 – 10:00. Viktima mashkull  kosovar deri sa ishte duke punuar është lënduar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe me rast janë duke u marrë njësitë përkatëse”, thuhet në raportin e Policisë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

Shpërthen Munishi: Ademi është kryetar me 17 servilë, jemi të mjerueshëm

Trajneri Ismet Munishi e ka pranuar pjesën e vet të përgjegjësisë për gjendjen e mjerueshme të futbollit në Kosovë, si dhe i ka goditur...

Lajmet e Fundit