24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Lëndohet një person në vendin e punës në Rahovec

Një person në Rahovec është  lënduar në vendin e tij të punës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, me rastin janë duke u marrë njësitë përkatëse.

“Rahovec, 02.03.2023 – 10:00. Viktima mashkull  kosovar deri sa ishte duke punuar është lënduar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe me rast janë duke u marrë njësitë përkatëse”, thuhet në raportin e Policisë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Rrokulliset kamioni në rrugën Shtime – Prizren, dy të lënduarit dërgohen në QKUK

Dy persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti në rrugën Shtime – Prizren, ku një kamion është rrokullisur. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i...

Peci: Bujqit e Rahovecit deri më tani janë përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, po qëndron në Rahovec në shënim të Ditës së Verës ku së bashku me përfaqësues...

Lajmet e Fundit