16.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Libri “Sekreti” adaptohen në film

libri sekretiLibri shumë i suksesshëm motivues “The Secret” nga Rhonda Byrne është vendosur të shndërrohet në film.

Raja Gonsell është caktuar të drejtojë adaptimin me skenar nga Bekah Brunstetter për filmin për të cilin janë bërë bashkë Constantin Film dhe Robert Cort Produciton.

“Sekreti” është njëri ndër librat motivues për jetën më të suksesshëm në botë, me 28 milionë kopje të shitura dhe i përkthyer në 28 gjuhë të ndryshme.

Ai madje ka qëndruar në listën e New York Times si libri më i shitur për 200 javë me radhë.

Libri i vitit 2006 nga Byrne ka të bëjë me të menduarit pozitivisht, gjë kjo e cila mund të ndryshojë jetët e njerëzve për të mirë ndërsa producentët shpresojnë se filmi do të jetë në prodhim në maj të këtij viti.

Më Shumë

Përmirësimi i infrastrukturës zgjon interesimin e bujqve në Suharekë|Video

Komuna e Suharekës këtë vit ka ndarë një buxhet prej 140 mijë eurosh për rregullimin e rrugëve fushore në disa fshatra të kësaj komune....

Kushaj (SBAShK): Qeveria ka kohë deri në janar për Ligjin për Paga (video)

(I plotësuar) Anëtari i këshillit grevist nga SBAShK-u, Reshit Kushaj, ka thënë se është anëtarësia e tyre ajo që vendosë se për cilën formë...

Vdekja e turpit!

Lajmet e Fundit