10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Liridon Fetahaj largohet nga FC Liria

Liridon Fetahaj ka njoftuar largimin nga FC Liria.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, mesfushori konfirmoi ndarjen me klubin e tij të fëmijërisë.

31-vjeçari ka shfrytëzuar rastin që t’i falënderoj tifozët, administratën e klubit, presidentin, kryetarin, e gjithë bashkëlojtaret e tij.

Postimi i plotë:

Falemnderit FC Liria, klubi i femijerise

Ju njoftoj se nga sot nuk do jem pjese e klubit,i falenderoj jashtezakonisht shum tifozerin Prizrenase dhe gjithe Arpagjiket te cilet me kan perkrahur teper shum e ju borxhlinje gjithe jeten,fal arpagjikeve jemi ketu.

Falemnderoj administraten e klubit,Presidentin,Kryetarin,Drejtorin Sekretarin e gjithe bashkelojtaret e mi te cilet e beme nje pune te shkelqyer,

Uroj qe klubi ti arrij majat ashtu sic e ka emrin e vete.

Arrestohen tre person të kërkuar në Prizren

Tre person janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit, shkruan ‘PrizrenPress’  Malësi e Re-Prizren...

Superliga rikthehet me disa duele interesante

Skuadrat elitare të vendit tonë, rikthehet këtë mesjave me ndeshjet e javës së shtatë. Kjo xhiro nis sot pasdite me dy duelet Fushë Kosova-Ballkani, Gjilani-Liria...

Lajmet e Fundit