2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Lirohen dy të dyshuarit për marrje me prostitucion në Prizren

Dy persona të dyshuar janë arrestuar për prostitucion dje në Prizren.

Sipas raportit policor, rasti ka ndodhur më 12 korrik 2022 ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dje.

Të njëjtit dyshohet se në bashkëveprim kanë kryer veprën penale “Marrje me prostitucion”.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Lajmet e Fundit