20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Modelja që nuk gjen dot burrë

Lucy HarroldBukuroshja që shihni në foto është modelja, Lucy Harrold.Prej kohësh 25-vjeçarja thotë se është në një problem serioz. Ajo nuk po gjen dot mashkullin e ëndrrave të saj!

Lucy nga fotot duket se është e bukur, tërheqëse, seksi e jo më kot është e preferuar nga kompanitë që prodhojnë veshje intime të femrave, për t’i ekspozuar ato në foto, por nëse pyesim vetë bukuroshen 25-vjeçare, kjo për të nuk është e rëndësishme.

Lucy, mendon se të gjesh partnerin ideal në ditët e sotme është sport i vështirë dhe ky është problem për shumë vajza.

Tani ajo ka vendosur të krijojë një website në internet për femrat apo meshkujt beqarë. Ndoshta kështu sipas saj ata do të gjejnë shpirtin binjak.

Modelja tregon se paragjykohet kur tregon “problemin” e saj dhe askush nuk e beson. Ajo thotë se në ditët e sotme kjo është mjaft e vështirë. Të jesh e bukur apo modele nuk të lehtëson aspak punë.

Por nëse Lucy e quan këtë “hall” serioz atëherë çfarë do të na duhet të quajmë vërtet problem në ditët e sotme?

Më Shumë

Dronët kamikazë të ushtrisë ukrainase shkatërrojnë dy sisteme raketore ruse Tor, Shërbimi Sekret i Kievit publikon pamjet

Shërbimi Sekret i Ukrainës ka publikuar pamjet e një operacioni të suksesshëm në lindje të vendit, ku përmes dronëve kamikazë kanë arritur të shkatërrojnë...

Sot fillon rrugëtimi i Kosovës për Euro 2024

Sot (e shtunë) fillon rrugëtimi kualifikues i Përfaqësueses së Kosovës për Kampionatin Evropian që zhvillohet në vitin 2024 në Gjermani. Dardanët do të përballen me...

Lajmet e Fundit