25.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Moti sot do të jetë me diell

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell.

“Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë,” thotë Meteo Kosova.

“Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-26 km/h”.

Ata kanë thënë që temperaturat minimale do të shkojnë nga katër deri në nëntë gradë Celsius, ndërkaq maksimalet nga 23 deri në 26 gradë Celsius.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Më Shumë

Prizren, deklarohen rreth fajësisë dy të akuzuarit për rastin e aksidentit fatal nga gara në autostradë

Gjykata e Prizrenit ia ka ndëprerë paraburgimin Arlind Sylës, njërit prej të akuzuarëve për aksidentin tragjik në një garë automobilistike që ndodhi më 2023...

Testi i Arritshmerisë këtë vit do të mbahet dy ditë, më 25 dhe 28 qershor

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja e nxënësve nëpër klasa do...

Lajmet e Fundit