18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 20 gradë Celsius

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuaram shkruan Meteo Kosova.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues do të jetë nga veriperëndimi, me shpejtësi prej 15 deri në 37 kilometër në orë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej katër deri në shtatë gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20 gradë Celsius

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

“Shkrepi dhjetë plumba drejt viktimës”, aktakuzë ndaj të pandehurit për vrasjen në Prizren

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit A.G., për shkak të dyshimit për vrasje të rëndë. Sipas aktakuzës, pasditen e 3 shtatorit në...

Sulmoi fizikisht fëmijën e fqinjit, policia arreston të dyshuarin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht fëmijën e fqinjit. Rasti ka ndodhur të martën në ora 18:13...

Lajmet e Fundit