10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Mustafa del në Prizren

Isa Mustafa LDKKryetari i LDK-së, Isa Mustafa, do të dalë sot në Prizren. Ai ka paralajmëruar pjesëmarrjen në takimin e Forumit të Gruas së LDK-së, Dega në Prizren.

“Forumit të Gruas së LDK-së, Dega ne Prizren mbanë takim me strukturat e saja. Në ketë takim pritet të marrin pjesë edhe kryetari i LDK-së Isa Mustafa”, njofton LDK në Prizren.

Në këtë takm do të marrë pjesë edhe kryetari i Degës së LDK-së në Prizren, Eqrem Kryeziu dhe kryetarja e FG te LDK-së, Lirie Kajtazi .

Takimi do te mbahet në zyret e LDK-së në Prizren, në ora 16.oo./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Kurti takon sot kryetarët e komunave, diskutojnë për buxhet dhe investime

Sot në Pejë mbahet një takimin i përbashkët i kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, Ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi,...

Haxhiu për rastin Dehari: Po hetohet nëse kamerat e sigurisë janë marrë me urdhër të Dhurata Hoxhës

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka marrë një pyetje nga deputeti i PDK-së, Hisen Berisha, në lidhje me epilogun e çështjes Dehari. Haxhiu ka thënë...

Bota sot

Lajmet e Fundit