33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Mustafa: Shteti është i kapur nga krimi

Isa Mustafa LDKKryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa në hapje të fushatës elektorale ka thënë se shteti është kapur nga krimi dhe duhet të ndodh çlirimi nga kriminelët. Mustafa, ka thënë se sot po nis fitorja e madhe e LDK-së e cila do të kurorëzohet më 8 qershor.
“Motoja jonë se vetëm ne mundemi është se vetëm ne do të realizojmë fitoren e demokracisë”, ka thënë Mustafa.

“Kësaj radhe ju them se LDK ka punuar shumë, LDK ka punuar në të gjitha pjesët e Kosovës, LDK ka përkrahjen e qytetarëve të Republikës së Kosovës”, ka thënë ai.

Më Shumë

Lajmet e Fundit