19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Gisele Bundchen zhvishet për revistën “LUI”

giselefoSupermodelja braziliane Gisele Bundchen ka pozuar e zhveshur për revistën franceze “Lui”. Në vitin 1998 Alexander McQueen i vuri nofkën “Trupi” dhe po të shikosh këto foto nuk është shumë e vështirë ta kuptosh pse.

Gisele në foto sesionin e fundit duket e magjishme në kopertinën e revistës “Lui”. 33-vjeçarja pozon në foto tejet sensuale pranë një pishine me taka të larta që nxjerrin në pah siluetën e saj shumë seksi.

Në një foto tjetër ajo mban çizme të gjata të zeza dhe të brendshme Givenchy duke tymosur një cigare. Këto foto nuk janë të çuditshme për modelen Gisele sepse brazilianja ka pozuar e zhveshur nëpër kopertina edhe më parë.

Modelja ndoqi hapat e Rihanna-s e cila pozoi “topless” në kopertinën e revistës franceze “Lui” në muajin prill.

Më Shumë

Pjesë e shkëputur nga fjala mbrojtëse para gjyqit

Mr. Ukshin Hoti Populli shqiptar duhet bashkuar kete e dine te gjithe dhe askush me nuk e konteston. Ai duhet te bashkohet per shkak se eshte...

300 gjoba trafiku për një ditë në Kosovë

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku. Kështu raporton Policia e Kosovës Ndërkaq janë regjistruar dhe dy aksidente...

Lajmet e Fundit