6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Ndahet nga jeta veterani i UÇK-së dhe ish-polici, Asllan Gashi

Ka ndërruar jetë në moshën 68 vjeçare, veterani i UÇK-së dhe ish- polici i Kosovës,  i cili jetonte në Prizren, Asllan Gashi.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

I ndjeri, Asllan Gashi, ka dhënë kontribut të madh për lirinë e Kosovës,  duke qenë pjesë e UÇK-së në kohën e luftës, ndërsa pas saj ka shërbyer me përgjegjësi të lartë në Policinë e Kosovës.

Asllan Gashi, do të varroset ditën e enjte në varrezat e fshatit Sferkë të Klinës në orwn  13:00./tv prizreni/

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Më Shumë

Moti sot: Me shi dhe reshje bore

Këtë të mërkurë në Kosovë pritet të ketë ulje drastike të temperaturave ku priten reshje shiu. Reshjet do të jenë në formë të rrebesheve, të...

Moti sot me temperatura deri në 30 gradë Celsius

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me diell. Sipas njoftimit të këtij instituti,...

Lajmet e Fundit