15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Nesër varroset 52 vjeçari nga Malisheva që vdiq në vendin e tij të punës në Itali

Nesër do të varroset kosovari i cili vdiq para disa ditësh në vendin e tij të punës në Itali.

Njoftimi u bë nga ana e familjarëve, duke bërë të ditur edhe detajet rreth varrimit.

“Varrimi i të ndjerit bëhet nesër me 04.04.2024në ora 17:00 në varrezat e fshatit Lumishtë-Malishevë”, thuhet në njoftim.

Nazmi Morina, vdiq në moshën 52-vjeçare.

Ngjarja tragjike ndodhi para disa ditësh në Itali.

Ai e humbi jetën në vendin e punës, derisa ishte duke manovruar me një vinç i cili kishte një ngarke.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Latifi: Kosovës i duhet ndihma profesionale, jo `dyqanet e kirurgjisë`

Kirurgë shqiptarë në mërgatë do ta ndihmojnë Kosovën dhe shëndetësinë e saj, përmes Kolegjit të Kirurgëve të Kosovës. Kryetari i këtij kolegji Dr. Rifat...

Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin

Pas muajit të shenjët të Ramazanit, miliona besimtarë myslimanë sot në mëngjesi iu drejtohen xhamive në mbarë botën për faljen e namazit të Fitër...

Lajmet e Fundit