3.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Një baba në Prizren sulmohet fizikisht nga djali i vet

Një burrë nga Prizreni ka njoftuar dje policinë se është sulmuar fizikisht nga djali i tij pas një mosmarrëveshje verbale, shkruan PrizrenPress

Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante.

Barnatorja bimore ”Bio Drini” po zgjerohet, hap pikën e re në lagjen “Bazhdarhane” të Prizrenit

“Prizren, 06.04.2022 – 12:00. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje verbale, është sulmuar fizikisht nga djali i tij i dyshuari mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

 

Më Shumë

143 vjet nga beteja më e rëndësishme e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Muzeu Historik Kombëtar kujtoi sot 143-vjetorin e Betejës së Shtimes dhe Slivovës. Kjo konsiderohet si beteja më e rëndësishme që zhvilloi ushtria e Lidhjes Shqiptare...

Sonte El Clasico — mund të përcaktohet titulli i kampionit

La Liga, një nga ligat më atraktive në futbollin evropian, vjen sonte me ndeshjen më të madh të këtij sezoni. Dy rivalët e përbetuar, Real...

Lajmet e Fundit