19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Një i vdekur dhe 303 raste të reja me Covid

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 1237 testime janë konfirmuar 303 raste të reja me Covid dhe është konfirmuar edhe një rast i vdekjes nga ky virus.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 858 persona.

Raste aktive me Covid janë 4030.

May be an image of text

Më Shumë

Spiunët po vdesin…

Hajdar Mallaku  Spiunët po vdesin, është kohë “e keqe" S'do të bëjmë vajtim për turi e feçke, Veç pështymje, mallkim e rrahje teneqe Fal Zotit që shkuan në...

Osmani, Kurti e Konjufca në shënimin e 146-vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Presidentja vendit, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti, si dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, po marrin pjesë në shënimin e 146-vjetorit të...

Lajmet e Fundit