34.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Pamje nga tentim grabitja në argjendarinë në Prizren dhe plagosja e pronarëve

Mbrëmjen e së hënës, dy persona mbetën të plagosur në Prizren, gjatë një tentimgrabitjeje të armatosur, në një lokal argjendarie.

Klankosova.tv i konfirmoi policia se të plagosurit, janë babë e bir derisa po trajtohen në Spitalin e Prizrenit nga plagët e marra.

Lidhur me këtë rast, gazeta Sinjali, ka publikuar pamje të momentit të tentimgrabitjes, ku shihet përballja e pronarëve me të dyshuarit e armatosur.

Aty vërehet edhe akti i plagosjes.

Për më shumë detaje ja pamjet më poshtë: 

 

Më Shumë

Nesër fillon Beerfest Kosova – 12 deri me 15 korrik

Ketë të premte (nesër) me datë 12 korrik fillon Beerfest Kosova dhe do të zgjas deri me 15 korrik. Gjatë 4 netëve sa zgjatë...

Kurti: Asgjë nuk i shërben paqes më shumë se anëtarësimi i Kosovës në BE dhe NATO

  Kryeministri i Kosovës njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka marrë pjesë virtualisht në Internacionalen Socialiste. Kurti përmes një video-adresimi ka thënë se asgjë...

Lajmet e Fundit