-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Plagoset me armë ish-kryetari i kësaj komune

Është plagosur ish-kryetari i komunës së Velipojës, Pashko Ujka.

Ngjarja ka ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres ne afersi te Kishes Ortodokse, ku mësohet se autorët ose autori i ka dal në pritë, në zonën e quajtur dollari.

Ende nuk dihet per shkaqet e kesaj ngjarje nderkohe qe policia dyshon se kjo ngjarje mund te jete e lidhur me periushen qe ai ka sherbyer si kryetar komune.|

Policia është duke u marrë me rastin.

Më Shumë

Dua Lipa ngre temperaturat, duket seksi në fustan të zi (Foto)

Dua Lipa është këngëtare dhe kantautore kosovare me famë botërore. Ajo ka arritur të thyej rekorde të mëdha duke u shpërblyer me çmime të...

Lëndohet një punëtor në vendin e punës në Korishë të Prizrenit

Në fshatin Korish të Prizrenit, një person derisa po punonte, ka rënë nga lartësia. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe në vend...

Lajmet e Fundit