1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Prizren: Sulmohet nga dy femra, të dyshuarat shoqërohen në polici

Në Prizren një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuara. Bëhet e ditur se asaj i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarat janë shoqëruar në stacion policor.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit të dyshuarat të lirohen dhe rasti të vazhdohet në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Mot i vranët sot, do të ketë rritje të lehtë të temperaturave

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët, mirëpo parashihet edhe rritje e lehtë e temperaturave maksimale. “Mot kryesisht i vranët por me rritje...

Roma nuk e shkarkon Mourinhon

Jose Mourinho rrezikonte shkarkimin përpara disa javësh nga Roma, me klubin që nuk dukej i kënaqur nga rezultatet e fundit. Por fitoret e njëpasnjëshme dhe...

Lajmet e Fundit