16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Qytetarët e kapin hajnin në Prizren | Video

Një person është kapur nga qytetarët në Prizren në kohën kur po tentonte të vjedhte në pikë të ditës.

Sipas një videoje të publikuar nga media lokale, Televizioni Prizrenit, shihen pamje të personit të dyshuar dhe të patrullës së Policisë dhe të qytetarëve që kanë intervenuar në këtë rast.

 

“E kryva” është porosia e qytetarit që publikon një video-selfie nga vendi i ngjarjes.

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

Një numër i ushtarëve turq nisen drejt Kosovës

Një numër i ushtarëve turq janë nisur drejt Kosovës. Kjo si përforcim për misionin e KFOR-it. Konfirmimi bë nga Ministria e Mbrojtjes ë Turqisë. Në njoftimin e...

Lajmet e Fundit