18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Rrahje mes gjashtë personave në një pishinë në Suharekë

Gjashtë persona janë rrahur mes vete në një pishinë në Suharekë.

“Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti 6 të dyshuar meshkuj kosovarë. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovws.

Më Shumë

Nesër fillon procesi mësimor, MASHTI kërkon bashkëpunim për kompensimin e orëve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MAShTI) ka njoftuar të gjithë nxënësit, mësimdhënësit dhe prindërit se nesër, (e hënë, 3 tetor 2022), fillon...

Shtyhet gjykimi për korrupsion ndaj zyrtarëve të Komunës së Prizrenit

Në Gjykatën Themelore në Prizren, me kërkesën e përfaqësuesit të Komunës së Prizrenit, avokatit Blerim Mazreku, i cili nuk i posedonte shkresat e lëndës,...

Lajmet e Fundit