18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Sa erotik do jetë filmi ’50 Shades of Grey’?

Film-50 Shades of GreyËshtë një ndër filmat më të përfolur përsa i përket skenave të nxehta erotike. Filmi “Fifti Shades of Grey” marrë nga libri bestseller me të njëjtin titull sapo ka publikuar trailerin e tij duke u bërë që tani shkak bisede.

Dy aktorët kryesorë Jamie Dornan dhe Dakota Johnson të cilën janë në rolet e Christian Grey dhe Anastasia Steele kanë pohuar se skenat kanë qënë më shumë si një koreografi e mësuar se sa si diçka romantike.

Më Shumë

Futbollisti Xhuljo Mehmeti i bashkohet Lirisë së Prizrenit

Futbollisti Xhuljo Mehmeti është transferi i radhës te "Liria" e Prizrenit, për sezonin 2024/25. "Xhuljo, një mesfushor ofensiv me përvojë të gjatë në futbollin shqiptar,...

13 fshatra të Prizrenit, pa ujë

Kompania e Ujësjellësit "Hidroregjioni Jugor" në Prizren ka njoftuar se për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike nga KEDS, pa paralajmërim, sot prej orës...

Lajmet e Fundit