10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Sa erotik do jetë filmi ’50 Shades of Grey’?

Film-50 Shades of GreyËshtë një ndër filmat më të përfolur përsa i përket skenave të nxehta erotike. Filmi “Fifti Shades of Grey” marrë nga libri bestseller me të njëjtin titull sapo ka publikuar trailerin e tij duke u bërë që tani shkak bisede.

Dy aktorët kryesorë Jamie Dornan dhe Dakota Johnson të cilën janë në rolet e Christian Grey dhe Anastasia Steele kanë pohuar se skenat kanë qënë më shumë si një koreografi e mësuar se sa si diçka romantike.

Më Shumë

MPB thotë se nga java tjetër do të furnizohen me material shtesë për dokumentet personale

Në fillim të muajit prill, në Ministrinë e Punëve të Brendshme (MPB) do të arrijë kontingjenti i ri me material shtesë për furnizimin me...

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit