9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Sekuestrohet një pushkë gjuetie në Prizren

Policia në Prizren ka sekuestruar një pushkë gjuetie së bashku me 14 fishekë në Prizren.

Dy persona janë intervistuar nga prokurori.

Rasti do të vazhdojë me procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shaqiri s’udhëton në Serbi për ndeshjen ndaj Bjellorusisë

  Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri nuk do jetë me kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e marsit. Në fund të muajit mars kombëtaret do të zhvillojnë ndeshjet...

Hera e parë në historinë botërore të Ballkanit që fitojnë të gjithë!

 Rexhep Hoti E dijshmja dhe vlera për shqiptarët ka kohë – shekuj, që është faktor i huaj përballë interesave të tyre kolektive. Duke mos qenë...

Lajmet e Fundit