-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Sheiku nga Opoja shkon për të votuar me këngën e Shkurte Gashit

Edhe Sheiku nga Opoja ka shfrytëzuar të drejtën e votës në raundin e dytë të Zgjedhjeve Lokale.

Nën ritmin e këngës së Shkurte Gashit, ai ka zgjedhur që të shkojë në qendrën e tij të votimit, transmeton Reporteri.net.

Ai ka qenë i kënaqur me gjithë procesin e votimit.

“Koha ka qenë e mrekullueshme sot. Nuk ka eksese, nuk ka probleme. Gjithsecili mund të votojë”, tha ai.

 

Më Shumë

Dita Ndërkombëtare e Arsimit, Totaj: Ndër prioritetet kryesore kemi zhvillimin e arsimit

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka përshëndetur mësimdhënësit dhe nxënësit për kontributin në ruajtjen e frymës akademike...

Kurti kujton 25 vjetorin e sulmit të dytë të forcave të Serbisë mbi Jasharajt: Përkulje me nderime të thella për qëndresën e tyre

Kryeministri Albin Kurti përmes një shënimi në Facebook ka përshkruar kronologjinë e ngjarjeve të 22 janarit të vitit 1998, që njihet si sulmi i...

Lajmet e Fundit