11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Shkaku i fëmijëve/ Rrihen mes vete anëtarët e familjes në Prizren

Anëtarët e familjes janë rrahur mes vete në Prizren.

Motivi kacafytje mes fëmijëve të tyre.

Një grua dhe një burrë kanë marrë lëndime trupore, për çka kanë kërkuar ndihmë mjekësore në Emergjencën e Spitalit Rajonal të Prizrenit.

Ndërkohë është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë shoqëruar personat e përfshirë në përleshje në stacion policor për intervistim.

Pas përfundimit të procedurave policore, Prokuroria ka nisur hetimet ndaj tre të dyshuarve për kryerjen e veprës penale ‘Lëndim i lehtë trupor’.

Më Shumë

Gjermani: Mungesa e fuqisë punëtore pengon ekonominë

Mungesa e fuqisë punëtore - të kualifikuar apo dhe pa kualifikime - po pengon zhvillimin ekonomik nëGjermani. Sipas Ministrit Federal të Punës Hubertus Heil, mungesa e...

Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Dy avokatët Gent dhe Blend Gjini, që përfaqësojnë shoferin që ka aksidentuar Hajrush Behlulin, kanë bërë një deklaratë për Telegrafin duke thënë se konfiskimi...

Lajmet e Fundit