19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Shkurte Fejza: U jam mirënjohëse publikut që i kanë dhënë fuqi këngës time e mua kurajo që të vazhdojë

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza sot ka qenë e ftuar në emisionin “SOL”, ku ka folur për karrierën e saj 50-vjeçare në muzikë.

Ajo ka falënderuar publikun, duke thënë se u është mirënjohës, pasi sipas saj, ata i kanë dhënë fuqi këngës së saj, përcjell Klankosova.tv.

“Unë mendoj se njeriu kur është këmbëngulës në atë që dëshiron të arrijë, nuk pyet për sfida, prandaj unë për këtë jam mirënjohëse gjithë publikut që i kanë dhënë fuqi këngës time dhe mua më kanë dhënë kurajo që të vazhdojë”, është shprehur tutjë Fejza.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Begaj për Adem Jasharin: Burra të tillë rrallë i lindë historia

Kuvendi i Kosovës ka mbajtur seancë solemne me rastin e 25 vjetorin e çlirimit të vendit. Fjalim rastin mbajti edhe presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj. Ai...

Shpallet konkursi për regjistrimin e nxënësve në Shkollën e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren

Shkolla e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren ka shpallur konkursin për regjistrimin e nxënësve të rinj për vitin shkollor 2024/2025. Të gjithë nxënësit që kanë...

Lajmet e Fundit