-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Suharekasi keqtrajtoi djalin e vet, arrestohet

Një burrë është arrestuar të premten në Suharekë, pasi keqtrajtoi të birin e tij të mitur.

Policia e Kosovës, ka njoftuar se fëmija ka pranuar tretman mjekësor.

“Suharekë 06.01.2023 – 15:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka keqtrajtuar të birin e tij të mitur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Sipas Policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com

Më Shumë

Çfarë kuptimi ka festa e Kylian Mbappes kur shënon gola dhe nga kush u frymëzua

Festimi i golave nga Kylian Mbappe konsiderohet si një nga më të famshmit në botë. Lojtari i PSG-së feston shumë nga golat e tij duke...

Pakënaqësitë për vlerën e koeficientit të pagave – sindikalistët dërgojnë 18 ankesa te Avokati i Popullit, Kushtetuesja nuk ka pranuar asnjë

Në fund të vitit të kaluar ishte miratuar Ligji i ri i Pagave për punëtorët e sektorit publik, derisa ditë më parë ishte caktuar...

Lajmet e Fundit