18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

A do ta ndjekë Mytaher Haskuka si shembull qeverisjen e Shpend Ahmetit? (VIDEO)

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka thënë se do t’i ndjekë të gjitha praktikat e mira nga qeverisja e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit.

Këtë përgjigje ai e ka dhënë në lidhjen direkte për Lajmet Festive në Klan Kosova, që kësaj radhe u moderuan nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, si dhe bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj.

Për ta kuptuar përgjigjen e plotë të Haskukës, ndiqeni videon në vazhdim, nga minuta e 02:38.

.

 

Më Shumë

Murati: Deri tani kemi alokuar 60 milionë euro për rrymën, çmimi për kilovat është më i lirë se në Shqipëri

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka bërë të ditur se rrymën e kanë subvencionuar me 60 milionë euro deri tani nga...

Ish-lideri i protestave studentore në 25 vjetorin e tyre viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

Ish-lideri i protestave studentore, Muhamet Mavraj, në 25 vjetorin e tyre ka udhëtuar për në Hagë të Holandës. Mavraj atje do të vizitojë ish-krerët e...

Lajmet e Fundit